Prima Contact Harta
Widget Informer    Flux RSS
 
Prima   /  ACSA   /  Serviciile Specialiştilor
Serviciile Specialiştilor
imprimare

1

Trofim Gavrilov

Lista Prestatorilor de Servicii ACSA
Asociaţia obştească „Centru-Prim-Agro"

Anenii Noi

tel.: (265) 2 44 97, 2 49 43

mob. 69405636

aneniinoi@flash.ro sau apacentru@mtc-an.md

2

Mihai Martînov

Asociaţia obştească „Inform Agro - BS"

Basarabeasca

tel.: (297) 2 14 90

mob. 069158929

informbs@yandex.ru

3

Lilia Banuh

Centrul Iniţiativelor Private din Bălţi

Bălţi

tel.: (297) 2 14 90

mob. 069158929

lilias@beltsy.md

4

Valerian Boboc

Organizaţia obştească „Agroconsultant"

Briceni

tel.: (247) 2 59 66

mob. 069779802

val_boboc@rambler.ru

5

Petru Bratu

Asociaţia obştească de Asistenţă, Sprijin

Cahul

tel./fax.: (299) 3 24 23

mob. 079287015

asia@matrix.net.md, maria_er@rambler.ru

6

Larisa Vîlcu

Asociaţia obştească „Fermer Agroinform"

Cantemir

tel./fax.: (273) 2 28 53, 2 30 66

mob. 79529605

agroinf@mtc-ct.md

7

Gheorghe Pasat

Asociaţia obştească „Consult-InfoAgro"

Căinari

tel.: (277) 2 24 33

fax. 2 23 08

acsacainari@mail.ru

8

Mihail Diacon

Asociaţia obştească „Agroconsultant"

Călăraşi

tel.: (244) 2 18 67

acsacalarasi@mtc-cl.md

9

Nadejda Şveţ

Asociaţia obştească „Service Agroinform"

Căuşeni

tel./fax.: (243) 2 39 40, 2 39 14

mob:69353690

infoservagro@mtc-cs.md

10

Svetlana Capanjî

Centrul de Informare şi consultanţă „Dialog"

Ceadîr - Lunga

tel./fax.: (291) 2 33 60

dialog@mtc-cg.md

11

Nicolae Gujuman

Organizaţia obştească „INFO-AGRO-CONSULT"

Cimişlia

tel.: (241) 2 57 62

mob. 69361080

agrocons@mtc-cm.md

12

Mihail Odobescu

Asociaţia obştească „Criul-Fermier"

Criuleni

tel./fax.: (248) 2 04 90

criulf@mtc-cr.md, criuacsa@mtc-cr.md; ohrincea@rambler.ru

13

Stepan Chiriacov

Centrul pentru Consultare Rurală „Bugeak Consult"

Comrat

tel./fax.: (298) 2 48 86

bugeak-consult@mail.md

14

Degolari Eugenia

OO „Agroconsultant"

Donduşeni

tel./fax.: (251) 2 11 89, 2 25 74

mob. 69088506

edigolari@rambler.ru,

donai@mail.md

15

Victor Bîrnaz

Asociaţia obştească „Consult - Service"

Drochia

Tel./fax.: (252) 2 50 43

mob. 69665913

consult@mtc-dr.md

16

Alexei Lupu

Asociaţia obştească „Agroext"

Edineţ

Tel./fax.: (246) 2 34 87

mob. 69369388

acsa@mtc-ed.md

17

Ion Iordachi

Organizaţia obştească „Centrul de Consultaţie agricolă din Făleşti"

Făleşti

tel.: (259) 2 31 63

mob. 69213975

centrulagricolfalesti@rambler.ru

18

Mihai Gutium

Organizaţia obştească „BIOTOP"

Floreşti

tel.: (250)  2 60 32

mob. 069451696

acsa@max.ru

19

Ghenadie Bucliş

Asociaţia obştească "Centrul de Consultanţă şi Şcolarizare în Agricultură" Glodeni

Glodeni

tel.: (249) 2 45 10

mob. 69003639

acsa@mtc-gl.md

20

Vasile Graur

Asociaţia Obştească "Hînceşti-Inform"

Hînceşti

tel.: (269)  2 32 60,

fax.: 2 35 49

inform@mtc-hn.md

21

Nicolae Tomşa

Asociaţia obştească „Agenţia de dezvoltare locală Leova"

Leova

tel./fax.: (263) 2 33 04

mob. 069710005

agtraian@mtc-lv.md

22

Ilarion Cebotari

Centrul de Extensiune„Agroform"

Ialoveni 

tel.: (268)  2 68 98

mob. 69060747

agroacsa@mtc-il.md

23

Ştefan Popescu

Asociaţia obştească „Colina"

Nisporeni

tel./fax.: (264) 2 28 98

mob. 79517330

colina@mtc-ns.md

24

Alexandru Cernei

Organizatia obsteasca "Centrul Teritorial de Extensiune NGO"

Ocniţa

tel.: (271) 2 17 78

mob. 069696257

acsaocnita@rambler.ru oostengo@mtc-oc.md

25

Curchi Mihail

Asociaţia Obştească „Agroinfo Service Orhei"

Orhei

tel./fax.: (235) 2 78 46

mob. 079049840

agroservice@mtc-or.md

26

Gore Tudor

Asociaţia obştească „Nistru AgriConsult"

Rezina

tel./fax: (254) 2 40 06, 2 40 06

mob. 69374622

nistruag@flash.ro

27

Efim Gherman

Asociaţia obştească „Agroinform Rîşcani"

Rîşcani

tel.: (256) 2  42 85,

mob. 69403390

acsa-riscani@rambler.ru

28

Constantin Bîrsanu

Asociaţia obştească „Uniunea Fermierilor Privaţi din Sîngerei"

Sîngerei

tel.: (262) 2 51 66,

mob. 69110550

acsasingerei@hotmail.ru

29

Gheorghe Crucerescu

Asociaţia obştească „Astagro"

Străşeni

tel: (237) 2 36 40, fax: (237) 2 27 47 mob. 069501081

acsastraseni@mail.ru

30

Anelia Caraman

Asociaţia obştească "Soragroinform"

Soroca

tel./fax.: (230) 3 03 89

mob. 079472894

anelia.caraman@gmail.com

31

Petru Bradescu

Asociaţia obştească "Agro Farmer Consult"

Şoldăneşti

tel./fax.: (272) 2 22 96

mob. 067268710

alexandr@mtc-sd.md

32

Nicolai Ceban

Asociaţia obştească "Agroasistenţa"

Ştefan Vodă

tel./fax.: (242) 2 29 63

mob. 69355543

agro@mtc-sv.md

33

Ivan Bozbei

Asociaţia obştească „Agroconsultant"

Taraclia

tel./fax.: (294) 2 47 36

mob. 069727369

agrokons@mtc-tr.md

34

Petru Stănilă

ONG "AGROCONS AGRO Teleneşti"

Teleneşti

tel.: (258) 2 30 55, fax.: 2 21-72

acsa-telenesti@yandex.ru

35

Petru Vizitiu

Centrul de Consultanţă şi Şcolarizare în Agricultură Ungheni

Ungheni

tel./fax.: (236) 2 46 61,

mob. 69017202

ungacsa@mtc-un.md acsa@csbu.com

imprimare

Lista specialiştilor în domeniul protecţiei plantelor a DSFCS raionale/minicipale la data de 19.04.12

Nr d/o Denumirea raionului/municipiului Nr d/o Numele, prenumele Cod Tel. serviciu
1 Anenii Noi        
    1 Diacenco Anatolii 265 2-27-91,2-20-70
2 Diacenco Valentina
2 Basarabeasca        
    3 Plucci Alexandra 297 2-24-96, 2-27-05
4 Eliţă Leonid
3 Briceni        
    5 Gojan Liudmila 247 2-47-64, 2-25-38
6 Colopai Raisa
4   Cahul          
7 Veleva Lidia 299 4-18-03, 4-16-12
8 Chiciuc Tudor
5   Cantemir     273 41-4-47, 41-0-79
9 Butuc Maria
6 Călăraşi     244 2-07-12, 2-19-45
    11 Gajim Lidia
12 Zacuţel Valentina
7 Căuşeni        
           
8 Cimişlia        
    13 Papucciu Liudmila 241 2-37-53, 2-27-72
       
9 Criuleni        
    14 Boşcanean Larisa 248 2-24-65, 2-09-99
15 Jalbă Olga
10 Donduşeni        
    16 Smenten Tatiana 251 2-24-04, 2-42-80
  17 Cavcovscaia Elena
11 Drochia        
    18 Mîţă Victor 252 2-85-13, 2-85-13
19 Merciucari Boris
12 Dubăsari        
           
13 Edineţ        
    20 Malai Nina 246 2-82-48,2-84-65, 2-21-42
21 Nedelciuc Iulia
14 Făleşti        
    22 Gligor Alexei 259 2-37-61, 2-27-98
15 Floreşti        
    23 Ceapa Svetlana 250 2-27-57,2-00-85
24 Gheorgheştean Vitalie
16 Glodeni        
           
17 Hînceşti        
           
18 Ialoveni        
    26 Sava Mihail 268 2-24-44,2-21-87
27 Munteanu Larisa
19 Leova        
    28 Rotari Ion 263 2-24-90,2-3494
29 Smirnov Olga
20  Nisporeni        
    30 Savin Ala 264 2-31-50
31 Adam Veronica
21   Ocniţa          
32 Nosatîi Dorin 271 2-47-05,2-22-67
22 Orhei        
    33 Pascari Ion 235 2-32-06,2-61-83
34 Stegărescu Ion
23 Rezina        
      35 Ciorici Ion 254 2-18-53,2-55-11
37 Djeferova Valentina
24 Rîşcani        
    38 Albina Claudia 256 2-33-02
39  
25  Sîngerei        
    40 Miţic Alexei 262 2-20-32,2-27-33
   
26 Soroca        
      41 Racu Vasile 230 2-40-34,2-64-16
42 Todiraş Ana
27 Străşeni        
    43 Stigarescu Vladimir 237 2-27-44,2-23-54
44  
28 Şoldăneşti        
    45 Ungureanu Nina 272 2-77-71
29 Ştefan Vodă        
           
30 Taraclia        
    46 Burlacov Ghenadii 294 2-32-75,2-46-77
47 Panicerscaia Olga
31 Teleneşti        
    48 Ursu Timofei 258 2-25-94,2-21-94
49 Roşca Ana
32 Ungheni        
           
33 UTA Gagauzia        
  a) Comrat   50 Bass Ecaterina 298 2-35-31,2-40-51
51 Aricov Nicolai
52 Moş Olga
  b) C-Lunga        
    53 Constantinova Liubovi 291 2-22-64,2-35-29
54 Corostii Lidia
  c) Vulcăneşti        
    55 Coliş Fiodor 293 2-58-21
56 Polucciu Ivanna
34 mun. Chişinău        
    57 Gurău Valentin 022 21-15-25
58 Arama Evghenia
59 Hîncu Luminiţa  
35 mun. Bălţi        
    60 Nedelea Alexandru 231 2-03-80,3-11-91
Prima   /  ACSA   /  Serviciile Specialiştilor
 
  •        
 
 
Actualizat la: 22.12.2014
ACSA   \   NOUTĂŢI   \   SERVICII   \   PUBLICAŢII   \   PIAŢA AGRICOLĂ   \   GALERIE FOTO   \   CONTACT   \   IVR ACSA
Tel: (373 22) 23-53-54, 23-78-89, 23-81-83 / Fax: (373 22) 23-53-28 Total vizitatori: 965492
Adresa: 2005 MD, Chisinau, str. 31 August 1989, nr. 98, bir. 401
Email: office@acsa.md
  sus